АБСОЛЮТ-ХОЛДІНГ, ФІРМА, ПП

Контакти

Адреса
03040, м. Київ, вул. Васильківська, 1
Керівник
Тинний Ігор Владиславович — директор
Бухгалтер
Вдовенко Василь Андрійович

Продукція, послуги

Меблі офісні італійські - робочі, керівникові, представницькі.
Доставка. Збірка. Гарантія.

Рекламна інформація

АБСОЛЮТ-ХОЛДІНГ - Фірма, створена в 1992 році, стала першим на українському ринку імпортером офісних меблів європейського класу, пропонуючи вітчизняному споживачеві високоякісну, ергономічні, стильні меблі від італійських виробників з півстолітнім досвідом роботи фабрики ”LAS Mobili”, а також стільці та крісла від ”ITALIAN SEDIOLITI” і польських фабрик.
У перших експозиціях ”ABSOLUT” були представлені десять робочих і директорських систем, а до свого п’ятиріччя фірма виконала більше 12 тисяч замовлень і тільки в 1997 - ювілейному році - обладнано близько 1000 кабінетів керівників та 3000 робочих місць.
Список партнерів-виробників також збільшено: поряд з ”LAS Mobili”, ”PENTA” (системи перегородок) свою продукцію - а це, переважно елітні кабінети керівника та ексклюзив екстракласу - пропонують ”FREZZA”, ”ORA ACCIAIO”, ”RAMOBILI”.

Постійно розширюється асортимент, створюються нові системи офісних меблів. Тільки в другій половині 1999 року на український ринок виведено 5 нових ліній - ILE, EF.EX, FOCUS, FLEX, SAX, a 2000 відкрився презентацією принципово універсальної системи FORMAT.

Крім традиційних варіантів облаштування офісів різної площі та конфігурації пропонується співробітництво у сфері обладнання нестандартних приміщень, які потребують спеціальних дизайнерських розробок та виготовлення меблів ”під замовлення”, а також здачу офісів ”під ключ”.

Висока якість меблів від ”ABSOLUT” - одна зі складових успішного розвитку фірми протягом п’ятнадцяти років. У єдиному в своєму роді салоні фірми у м. Києві на вул. Васильківській, 1 працюють професіонали високого класу, які готові відповісти на всі Ваші запитання і вирішити будь-які завдання, пов’язані з обладнанням Вашого робочого місця.

Маркетингова інформація

Торгові марки
ORA ACCIAIO (Италия)
Frezza, R.A.MOBILI (Италия)
LAS Mobili (Италия)

Про компанію

Код ЄДРПОУ37041716
Дата реєстрації11.06.2008
Дата оновлення24.06.2019
Рік заснування
1992

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АБСОЛЮТ-ХОЛДІНГ, ФІРМА, ПП» присвоєно код 37041716.

Керівником підприємства «АБСОЛЮТ-ХОЛДІНГ, ФІРМА, ПП» є Тинний Ігор Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АБСОЛЮТ-ХОЛДІНГ, ФІРМА, ПП» — м. Київ, вул. Васильківська, 1.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АБСОЛЮТ-ХОЛДІНГ, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах