ЧЧІПУ, АСОЦІАЦІЯ

Адреса
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 52
Телефоны

Продукція, послуги

Попередній галузевий аналіз для визначення умов, передбачених законом (ліцензії, квоти, дозволи …).
Консультації з визначення оптимальної юридичної форми компанії.
Розробка двомовних статутів відповідно з вимогами місцевого законодавства.
Створення компанії, підготовка пакету документів та завірення нотаріусом (нотаріус на місці).
Реєстрація пакету документів у місцевих установах, здійснення усіх операцій «під ключ».
Здійснення операцій, необхідних для отримання ліцензій / квот / дозволів.
Розробка корпоративних контрактів для регулювання відносин між партнерами (особливо при участі іноземців).
Надання юридичної адреси, ведення бухгалтерського обліку.
Арбітраж та вирішення суперечок.
Інституційне представництво на території для підприємств і організацій.

Рекламна інформація

Торгово-Промислова Палата Італії в Україні створена групою підприємців – операторів міжнародного ринку, і UNIONCAMERE, Асоціацією італійських торгово-промислових палат.
Із бажання обох сторін виникла ідея об’єднати досвід приватних підприємців (CCIPE), які вже довгий час працюють безпосередньо в умовах економіки та підприємницької діяльності колишніх радянських республік, з інституційною компетентністю UNIONCAMERE, яка фактично здійснює контроль і моніторинг італійського бізнесу як у нашій країні, так і за кордоном. Після того, як Міністерство Економічного Розвитку Італії офіційно визнало CCIPU і внесло організацію до списку UNIONCAMERE - Асоціації італійських торгово-промислових палат, CCIPЕ - Італійська торгово-промислова палата для зарубіжних країн, перетворюється в CCIPU (Camera di Commercio Italiana Per l’Ucraina) - Торгово-промислову палату Італії в Україні, щоб зосередити свою діяльність у тій країні, яка об’єктивно стала найбільш цікавою після розпаду Радянського Союзу, являючи собою одну з найважливіших бізнес-цілей для європейських компаній.
Організація володіє ефективними методами роботи, акцентує свою увагу на якості послуг, які надаються, плануванні та досягненні практичних результатів.
Команда менеджерів, яка забезпечує спільну координацію компетентних у різноманітних галузях департаментів CCIPU, які діють як на італійській, так і на українській території, пропонує всім членам CCIPU постійну та ефективну підтримку, використовуючи задіяних у багатьох сферах підприємців, які, завдяки своєму особистому досвіду, прокладають надійні і перевірені шляхи для досягнення професійних цілей на новому ринку.

Види діяльності

Ключові слова

Бізнес, туризм, готелі, фінанси, інвестиції, підтримка, аудит, арбітраж, ЛОГІСТИЧНА ПІДТРИМКА, КОМЕРЦІЙНА ПІДТРИМКА, маркетингові дослідження, Моніторинг, управління мережами продаж, послуги, виставки

Про компанію

Код ЄДРПОУ37123470
Дата реєстрації02.06.2010
Дата оновлення01.08.2019
Керівник
Коржова Олена Андріївна — президент
Рік заснування
2007
Кількість співробітників25 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЧІПУ, АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 37123470.

Керівником підприємства «ЧЧІПУ, АСОЦІАЦІЯ» є Коржова Олена Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЧІПУ, АСОЦІАЦІЯ» — м. Київ, вул. Дегтярівська, 52.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЧЧІПУ, АСОЦІАЦІЯ» офіційний сайт: http://www.ccipu.org/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 52
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЧІПУ, АСОЦІАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах