КОМПЛЕКС З БЛАГОУСТРІЮ ХАРЬКОВКОГО РАЙОНУ, КП

Адреса
61003, м. Харків, пров. Дубового, 9в, оф. 3
Телефоны

Продукція, послуги

КП «КОМПЛЕКС З БЛАГОУСТРОЮ ХАРЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ» спеціалізується на наданні послуг з розробки і узгодження екологічної документації підприємствам і організаціям, зайнятим у різних сферах господарської діяльності по всій території України. Ми допоможемо Вам заощадити та гарантовано надамо кваліфіковану юридичну і екологічну підтримку. Наше підприємство має у своєму штаті команду професійних екологів з багаторічним досвідом роботи у сфері розробки та узгодження різноманітної природоохоронної документації дозвільного характеру. Всі проекти проходять експертну оцінку й узгодження в органах Міністерства охорони здоров’я, Управлінні охорони навколишнього природного середовища та Міністерстві екології та природних ресурсів України відповідно до чинного законодавства. В якості та швидкості нашої роботи вже переконалися такі флагмани національної економіки як АТ «Мотор Січ», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Підприємство з іноземними інвестиціями «Лукойл-Україна», ТзОВ «Вест ойл груп» (WOG) та багато інших підприємств.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваКОМПЛЕКС ПО БЛАГОУСТРОЮ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ, КП
Код ЄДРПОУ37131654
Дата реєстрації05.07.2010
Дата оновлення03.03.2021
Керівник
Заславський Євген Юрійович — директор
Кількість співробітників6 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМПЛЕКС ПО БЛАГОУСТРОЮ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ, КП» присвоєно код 37131654.

Керівником підприємства «КОМПЛЕКС ПО БЛАГОУСТРОЮ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ, КП» є Заславський Євген Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМПЛЕКС ПО БЛАГОУСТРОЮ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ, КП» — м. Харків, пров. Дубового, 9в, оф. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
61003, м. Харків, пров. Дубового, 9в, оф. 3
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМПЛЕКС З БЛАГОУСТРІЮ ХАРЬКОВКОГО РАЙОНУ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах