РЕГІОН-МЕТАЛ, ТОВ

Адреса
04071, м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 12, оф. 207
Поштова адреса
03049, м. Київ, вул. Стадіонна, 6а, к. 36
Телефоны

Продукція, послуги

ТОВ «Регіон-Метал» заснована для забезпечення широкого кола споживачів необхідним асортиментом металопрокату високої якості. Основний профіль підприємства - оптова та роздрібна торгівля металопрокатом та будівельними матеріалами. У нас Ви знайдете широкий вибір продукції за найбільш прийнятними цінами. Асортимент включає сортовий, фасонний, трубний прокат нержавіючих, кольорових і чорних марок сталей різних класів. Крім реалізації металопрокату, ми пропонуємо послуги з порізки та доставки металу. Підприємство надає всі види послуг клієнтам, пов’язаних із закупівлею, транспортуванням, доставкою металу. Працює цех з виробництва металоконструкцій, які широко використовуються на підприємствах міста і приватними покупцями. Ми створюємо максимально зручні умови для наших клієнтів! Наші покупці можуть бути впевнені в тому, що придбаний товар буде доставлений за місцем призначення, так як на підприємстві працюють фахівці високого рівня кваліфікації. Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці. Завдяки професіоналізму нашої команди, наша робота відрізняється високою якістю. Для постійних клієнтів розроблена гнучка система знижок і пільгових умов. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ37143319
Дата реєстрації03.06.2010
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Залєсов Руслан Сергійович — директор
Рік заснування
2010
Кількість співробітників1 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОН-МЕТАЛ, ТОВ» присвоєно код 37143319.

Керівником підприємства «РЕГІОН-МЕТАЛ, ТОВ» є Залєсов Руслан Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОН-МЕТАЛ, ТОВ» — м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 12, оф. 207.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «РЕГІОН-МЕТАЛ, ТОВ» офіційний сайт: http://region-metal.at.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
04071, м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 12, оф. 207
Поштова адреса
03049, м. Київ, вул. Стадіонна, 6а, к. 36
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГІОН-МЕТАЛ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах