СЛАВУТИЧ М. СЕЛИДОВЕ, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
85400, Донецька обл., м. Селидове, вул. Леніна, 79
Керівник
Квятковський Ігор Миколайович
Код ЄДРПОУ37314260
Дата реєстрації24.11.2010
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЛАВУТИЧ М. СЕЛИДОВЕ, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЛАВУТИЧ М. СЕЛИДОВЕ, ОСББ» присвоєно код 37314260.

Керівником підприємства «СЛАВУТИЧ М. СЕЛИДОВЕ, ОСББ» є Квятковський Ігор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЛАВУТИЧ М. СЕЛИДОВЕ, ОСББ» — Донецька обл., м. Селидове, вул. Леніна, 79.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЛАВУТИЧ М. СЕЛИДОВЕ, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах