ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ "МАЛІБУ"

Контакти

Юридична адреса
90512, Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Колодне, вул. Кірова, 31
Телефони
Керівник
Немеш Віталій Іванович
Код ЄДРПОУ37321629
Дата реєстрації04.04.2011
Дата оновлення01.12.2017
Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КЛУБ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ ”МАЛІБУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ "МАЛІБУ"» присвоєно код 37321629.

Керівником підприємства «ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ "МАЛІБУ"» є Немеш Віталій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ "МАЛІБУ"» — Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Колодне, вул. Кірова, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КЛУБ СПОРТИВНОГО ПОКЕРУ ”МАЛІБУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах