АЛЛІС

Адреса
21000, м. Вінниця, вул. Київська, 16, оф. 315

Продукція, послуги

Приватне підприємство «А Л Л І С» є офіційним дистриб’ютором групи компаній «Модерн-Експо», одного з найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для рітейлу та складу в Східній і Центральній Європі.
Компанія «А Л Л І С» пропонує своїм клієнтам прямі поставки торговельного обладнання з заводу-виробника за низькими цінами, на вигідних умовах.
Основні напрями діяльності - це постачання торгового обладнання для магазинів будь-якого формату торгівлі, від міні-маркетів до гіпермаркетів. Ми пропонуємо нашим клієнтам як універсальні стелажі, так і спеціалізовані стелажі для елітного алкоголю, стелажі для овочів і цитрусів, стелажі з натурального дерева для хлібо-булочних виробів, надійні і функціональні касові бокси, турнікети для зони входу-виходу в магазинах самообслуговування, обладнання з якісної нержавіючої сталі для торгових залів та виробничих приміщень, складські стелажі, POS-обладнання.
Ми надаємо повний комплекс послуг який включає створення дизайн-проекту у вигляді 3D моделі, виготовлення та доставку обладнання, професійний монтаж обладнання в торговому залі, консультативну та технічну підтримку наших проектів.

Рекламна інформація

Співпраця з компанією «А Л Л І С» це:
•сучасна організація торгових площ;
•надійні стелажі і касові бокси для магазинів;
•ефективна презентація та викладка товару в торговому залі;
•естетично та функціонально обладнаний інтер’єр магазинів;
•якісне та своєчасне виконання замовлень;
•гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування;
•довгострокове взаємовигідне партнерство.

Маркетингова інформація

Торгові марки
Модерн-Експо (Україна)
РОСС (Україна)

Види діяльності

Ключові слова

Стелаж торговельний, стелаж торгівельний, стелаж складський, стелаж торговий, стелажі, прилавок торговий, прилавки торгові, вітрини торгові, холодильні вітрини, холодильна шафа, холодильник, обладнання для магазина

Про компанію

Юрид. назваАЛЛІС, ПП
Код ЄДРПОУ37489830
Дата реєстрації17.09.2012
Дата оновлення25.12.2019
Керівник
Воловик Олександр Анатолійович — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЛІС, ПП» присвоєно код 37489830.

Керівником підприємства «АЛЛІС, ПП» є Воловик Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЛІС, ПП» — м. Вінниця, вул. Київська, 16, оф. 315.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АЛЛІС, ПП» офіційний сайт: http://allis-trade.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Адреса
21000, м. Вінниця, вул. Київська, 16, оф. 315
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЛІС»
Поділіться інформацією в соцмережах