РАЗЕНЛЮКС-УКРАЇНА

Юридична назваРАЗЕНЛЮКС-УКРАЇНА, ТОВ
Юридична адреса
02095, м. Київ, вул. Урлівська, 1/8, к. 229
Фактична адреса
03113, м. Київ, просп. Перемоги, 82а
Поштова адреса
03113, м. Київ, просп. Перемоги, 82а

Продукція, послуги

В інтернет магазині Gazon ™ Ви можете замовити насіння газонних трав від провідного світового лідера виробництва і селекції насіння трав - Rasenlux GmbH (Німеччина).

Які ж переваги пропонує наш інтернет-магазин насіння трав для газону? Найбільш істотний факт - наявність величезного розмаїття готових травосумішей і газонних комплексів, які гарантовано є на складі.

Німецька якість насіння трав - запорука якісного газону, а в нашому інтернет магазин Ви зможете придбати їх за невисокою ціною.

Вам необхідно підібрати газон для своєї ділянки, дачі, спортивного майданчика або зробити благоустрій великій території? Інтернет магазин насіння газонних трав допоможе вам з вибором травосуміші, виходячи з функціонального призначення газону.
Наявність безлічі рішень дозволить підібрати травосуміші з необхідними характеристиками і вартістю.

Інтернет-магазин насіння для газону Gazon ™ - це різноманіття пропозицій на будь-який смак. Щоб замовити зміна трав, вам не доведеться нікуди їхати чи йти, тому що всі операції відбуваються у віртуальному режимі. Саме тому Gazon ™ - це інтернет-магазин насіння газонних трав і газонних комплексів, купувати в якому завжди вигідно і приємно.

Інформація про компанію

НАСІННЯ БАГАТОРІЧНИХ ГАЗОННИХ ТРАВ ДЛЯ БУДЬ ҐРУНТУ
  
Принципово новий науковий підхід і новітні технології виробництва газонних травосумішей дозволив німецькій фірмі RASENLÜX GmbH зайняти гідне місце в рядах провідних фірм-селекціонерів світу.

Прекрасні газони на території України можна побачити на Хрещатику та в Ботанічному саду, перед міністерствами, посольствами та офісами, в парках і скверах, на стадіонах та майданчиках для гри в гольф.

Відмінною рисою всіх сумішей газонних трав компанії RASENLÜX є:
• висока стійкість до несприятливих кліматичних і ґрунтових умов;
• ідеальна пристосованість до холодної зими і печені, посушливого літа;
• швидке створення щільною і міцною дернини, що перешкоджає вторгнення бур’янів;
• швидко звільняє ділянку від бур’янів і моху.

Додані в травосуміш спеціальні гранули сприяють швидкій схожості і містять в своєму складі основні макро-і мікроелементи в збалансованому співвідношенні, що гарантує нормальний розвиток кореневої системи газону, забезпечує гарну перезимівлю рослин, захист газону від хвороб і шкідників. Гумінові з’єднання сприяють повноцінному розвитку газону, збереженню насиченого зеленого кольору трави та прекрасною структури листа, на весь період вегетації. Огорнувши гранули корінцями, трави споживають мінеральні елементи поступово. У органомінеральних з’єднаннях засвоєння корисних речовин зростає до 98%! Вони зберігаються в ґрунті тривалий час, продовжуючи свою дію кілька років.
  
Завдяки використанню технології RASENLÜX, можна створити чудовий газон, практично, на будь-яких ґрунтах. Компанія гарантує 99% чистоти насіння і 96% схожості.

Маркетингова інформація

Торгові марки
RASENLUX GmbH (Німеччина)
LILIPUT (Німеччина)
Мавританский газон
Стандарти якостіДСТУ 2240-93
Країни експортуНімеччина
Країни імпортуНімеччина

Види діяльності

Ключові слова

газон, насіння газонних трав, травосуміші, ліліпут,

Про компанію

Код ЄДРПОУ37560572
Керівник
Полончук В’ячеслав Віталійович — директор
Рік заснування
1998
Кількість співробітників1 чел.
Дата реєстрації21.03.2011
Дата оновлення27.08.2021

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЗЕНЛЮКС-УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 37560572.

Керівником підприємства «РАЗЕНЛЮКС-УКРАЇНА, ТОВ» є Полончук В’ячеслав Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЗЕНЛЮКС-УКРАЇНА, ТОВ» — м. Київ, вул. Урлівська, 1/8, к. 229.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «РАЗЕНЛЮКС-УКРАЇНА, ТОВ» офіційний сайт: https://www.gazon.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваРАЗЕНЛЮКС-УКРАЇНА, ТОВ
Юридична адреса
02095, м. Київ, вул. Урлівська, 1/8, к. 229
Фактична адреса
03113, м. Київ, просп. Перемоги, 82а
Поштова адреса
03113, м. Київ, просп. Перемоги, 82а
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАЗЕНЛЮКС-УКРАЇНА»
Поділіться інформацією в соцмережах