АВР ПЛЮС, ТОВ

Адреса
01042, м. Київ, вул. Саперне Поле, 9а
Поштова адреса
01042, м. Київ, вул. Саперне Поле, 9А
Телефоны

Продукція, послуги

ТОВ «АВР ПЛЮС» спеціалізується на наданні послуг при проектуванні, будівництві, реконструкції, експлуатації промислових та енергетичних підприємств, ЦОДів, елеваторів та зерносховищ, харчових, логістичних та ін підприємств, об’єктів комерційної нерухомості, а саме на:

    розробці рішень, виробництві, постачанні електрощитового обладнання - розподільчих щитів, щитів АВР, автоматики, управління і ін;
    електромонтажних роботах «під ключ»;
    обслуговуванні систем електропостачання підприємств, торгово-офісних центрів і т.д. Введенні в експлуатацію об’єктів;
    продажу електрообладнання-автоматичних вимикачів, шинопроводів, устройтва плавного пуску, частотних приводів, ДБЖ, дизельних генераторів, сухих / масляних трансформаторів, стабілізаторів і т.д.;
    допроектних роботах: розробка концепцій щодо інженерного забезпечення для оптимізації капітальних та експлуатаційних витрат, обстеження майданчика під забудову для оцінки можливостей існуючої інфраструктури (розробка варіантів) щодо інженерного забезпечення майбутнього об’єкта;
    ТЕО інвестицій в контексті інженерного забезпечення;
    Проектування всіх стадій: внутрішні та зовнішні інженерні мережі (електропостачання, освітлення, водопостачання, каналізація, опалення, вентиляція, кондиціонування), інженерні споруди: РП, ТП, очисні, КНС, насосні, когенераційні / тригенераційні комплекси.

 
Виконуємо функції генпроектувальника - всі наші рішення відповідають сучасним вимогам по енергоефективності.

Рекламна інформація

Компанія „АВР ПЛЮС” пропонує в контексті співпраці повний комплекс проектних, монтажних і пусконалагоджувальних робіт по інженерним системам, а також розглянути комерційну пропозицію в сфері інженерного забезпечення об’єктів:

Реалізуємо обладнання:

Сухі трансформатори, обладнання РП для ТП 10/0,4 кВ, автоматичні вимикачі, диференційні автоматичні вимикачі, диференційні реле, контактори, пускачі, реле, перетворювачі частоти, пристрої плавного пуску електродвигунів, обладнання автоматизації - SCHNEIDER ELECTRIC та ін;
ДБП (UPS) (джерела безперебійного живлення), стабілізатори напруги, дизельні генератори.


Виготовляємо:

Розподільчі щити, пристрої АВР з використанням високоякісного обладнання для розподілення електроенергії, що гарантують безпечне функціонування електроустановок і роботу персоналу, захист систем електроживлення і розподільчих ланцюгів.
Щити живлення і керування насосними агрегатами, вентиляторами та ін. із застосуванням частотних перетворювачів, пристроїв плавного пуску.


Виконуємо:

Весь комплекс проектних, монтажних та пусконалагоджувальних робіт по інженерним системам – виробничих об’єктів, складських комплексів, об’єктів комерційної нерухомості, житлових будівель і споруд:
Енерго-, електропостачання (ТП, РП, ПЛ, Кл –10, 0,4 – кВ) та освітлення;
Децентралізоване енерго-, теплопостачання із застосуванням газопоршневих генераторів /когенераційних установок;
Якісне і безперебійне живлення на базі стабілізаторів напруги, пристроїв UPS, генераторів;
Вентиляцію, кондиціювання,
Електропідігрів підлог, терас, пандусів, стадіонів, антикрикригові системи для покрівель, технологічний підігрів трубопроводів;


Розробляємо:

Допроектні концепції по енергозабезпеченню об’єктів.

Основною перевагою пропозицій „АВР ПЛЮС” є технічні рішення по інженерним системам - адаптовані для конкретного об’єкту, виважені при цьому з технічної та економічної точки зору.

Кваліфікований персонал, застосування сертифікованих матеріалів і обладнання для виконання зазначених вище робіт гарантують оптимальну роботу інженерних систем, економію Ваших первинних капітальних (проектних) і наступних експлуатаційних витрат.

Види діяльності

Ключові слова

проектування, електромонтажні роботи, виробництво електрощитового обладнання,

Про компанію

Код ЄДРПОУ37883134
Дата реєстрації28.09.2011
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Мухамедов Вільдан Мансурович — директор
Бухгалтер
Шевченко Вадим Васильович
Рік заснування
2011
Кількість співробітників24 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВР ПЛЮС, ТОВ» присвоєно код 37883134.

Керівником підприємства «АВР ПЛЮС, ТОВ» є Мухамедов Вільдан Мансурович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВР ПЛЮС, ТОВ» — м. Київ, вул. Саперне Поле, 9а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «АВР ПЛЮС, ТОВ» офіційний сайт: http://www.avr.kiev.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
01042, м. Київ, вул. Саперне Поле, 9а
Поштова адреса
01042, м. Київ, вул. Саперне Поле, 9А
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВР ПЛЮС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах