ФЕНІКС-ДНС, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ

Юридична назваФЕНІКС-ДНС, ТОВ
Фактична адреса
м. Рівне, вул. Гагаріна, 39, оф. 25
Юридична адреса
37348, м. Рівне, вул. Данила Галицького, 19
Поштова адреса
33003, м. Рівне, вул. Гагаріна, 39, оф. 25
Телефони

Продукція, послуги

Консультація і правова експертиза
Представництво інтересів в державних органах та інших організаціях
Представництво інтересів в судах загальної юрисдикції по цивільним справам
Представництво інтересів в кримінальному процесі
Представництво інтересів потерпілого від злочину, свідка
Представництво інтересів в справах про адміністративні правопорушення
Представництво інтересів в господарських судах.

Інформація про компанію

Консультації:
Іноді у житті трапляються такі ситуації, що без думки кваліфікованого фахівця вирішити їх просто неможливо. Вважаєте, що Ваші права були порушені? Чи гадаєте, що хтось по відношенню до Вас поступив неправомірно? Або самі, не знаючи того, порушили закон і хвилюєтеся про наслідки? Всі ці ситуації вирішуються за допомогою консультації наших юристів.

Ведення кримінальних справ:
Підставою для порушення кримінальної справи є наявність достатніх доказів, що вказують на склад злочину. Найбільш суворим видом відповідальності є Кримінальна відповідальність. Вкрай складно намагатися вирішити питання без підтримки правозахисника. Звернувшись до Нас, Ви отримуєте висококваліфіковану допомогу Адвокатів у кримінальних справах.

Вирішення актуальних проблем зі страховими компаніями:
Переважна більшість страхових компанії безпідставно порушуючи чинне законодавство відмовляють у відшкодуванні страхового випадку, іноді вигадуючи різні причини. Юридична компанія «Фенікс-ДНС» гарантує Вам правовий захист даних правовідносин.

Сімейнi спори:
Юристи нашої компанії нададуть Вам кваліфіковану правову допомогу з питань розірвання шлюбних відносин, розподілу майна, стягнення аліментів, захисту батьківських прав тощо.

Житлові спори:
Нерухомість - одна з найцінніших об’єктів цивільних прав. Права на нерухоме майно та угоди з ним зачіпають інтереси майже всіх громадян. Ми допоможемо вирішити Ваше питання з нерухомістю якісно і в найкоротші терміни.

Захист інтересів в суді:
Відповідно до ст. 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Однак, ефективно відстояти свої інтереси в суді може далеко не кожна людина. Тому кращим виходом із ситуації стає звернення до професіоналів. Фахівці компанії «Фенікс-ДНС» готові надати юридичну допомогу та захистити ваші інтереси в суді на всіх етапах судового процесу.

Адміністративне право:
«Адміністративна справа» або «адміністративний спір» виникає в результаті взаємовідносин приватної особи з одним із органів виконавчої влади. Юристи та адвокати юридичної компанії «Фенікс-ДНС» мають багаторічну практику розгляду справ на будь-якій стадії процесу. З будь-якої ситуації, що належить до адміністративного спору Ви отримаєте професійний захист.

Спадкове право:
Спадщина - це галузь права з яким зустрічається 60% населення, в основному питання зі спадщиною це складання документів (договір дарування, складання заповіту тощо), але не менш часто стали з’являтися суперечки про спадщину, оскарження заповітів, договорів дарування та інше. Ми пропонуємо професійні юридичні послуги у вирішенні Ваших проблем.

Трудові відносини:
Найбільш частим порушенням у трудових спорах є спонукання працівника підписати звільнення за власним бажанням, незаконне покладення на персонал матеріальної відповідальності, введення систем штрафів і утримань із заробітної плати або ненормована робота без будь-якої компенсації. З роботодавця можна стягнути всю заборгованість із зарплати, не кажучи вже про моральне відшкодування.

Вирішення земельних спорів:
Юридична Компанія «Фенікс-ДНС» надає консультаційні роз’яснення з приводу Земельних спорів пов’язаних з різними розбіжностями й конфліктами з приводу володіння, користування чи розпорядження земельною ділянкою.

Інтелектуальна власність:
Проблеми охорони інтелектуальної власності сьогодні вийшли в світі на перший план і стали вже не просто юридичними або комерційними питаннями. Інтелектуалізація сучасної світової економіки дедалі більше стає політичною проблемою, пов’язаною з економічною безпекою, саме така проблема вимагає професійних підходів до її вирішення.

Захист прав споживачів:
Захист прав споживачів найбільш поширене питання, яке виникає з вини недобросовісних продавців (товару або послуг). За порушення прав споживача, настає адміністративна відповідальність згідно кодексу про адміністративні правопорушення. Юристи Компанії максимально ефективно допоможуть Вам вирішити будь-яке питання у ситуації, що склалася.

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

адвокат рівне, юридична допомога, адвокат по розлученню, фенікс-днс, сімейні спори, реєстрація товариства,юрист рівне, адвокат по дтп,реєстрація тов в польщі
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ37890031
Керівник
Скрипнюк Віталій Радіонович
Бухгалтер
Сидоров Сергій Юрійович
Рік заснування
2007
Кількість працівників1 чол.
Дата реєстрації30.09.2011
Дата оновлення21.06.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Субота:
09:00 — 14:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕНІКС-ДНС, ТОВ» присвоєно код 37890031.

Керівником підприємства «ФЕНІКС-ДНС, ТОВ» є Скрипнюк Віталій Радіонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕНІКС-ДНС, ТОВ» — м. Рівне, вул. Данила Галицького, 19.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ФЕНІКС-ДНС, ТОВ» офіційний сайт: https://advokat.yolasite.com/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваФЕНІКС-ДНС, ТОВ
Фактична адреса
м. Рівне, вул. Гагаріна, 39, оф. 25
Юридична адреса
37348, м. Рівне, вул. Данила Галицького, 19
Поштова адреса
33003, м. Рівне, вул. Гагаріна, 39, оф. 25
Телефони
Відгуки про компанію «ФЕНІКС-ДНС, ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах