СТУДІЯ СВІТЛА DILIGHT

Контакти

Адреса
79000, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100В
E-mail

Продукція, послуги

Студія світла DiLight пишається своєю різноманітністю продуктів, пропонуючи клієнтам можливість вибору унікальних та стильних рішень освітлення. Наш каталог охоплює різноманітні стилі, від сучасних мінімалістичних світильників до класичних люстр. Незалежно від того, чи шукаєте ви щось витончене чи виразне, ми маємо відповідний варіант для кожного інтер’єру. Ми пропонуємо клієнтам доступ до передових світлодіодних систем, енергозберігаючих ламп та інтелектуального управління світлом. Наша студія постійно оновлює асортимент, щоб відповідати останнім тенденціям та надавати клієнтам можливість насолоджуватися яскравим та розумним світлом у своїх будинках.
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ38116376
Дата реєстрації26.11.2023
Дата оновлення27.11.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТУДІЯ СВІТЛА DILIGHT» присвоєно код 38116376.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТУДІЯ СВІТЛА DILIGHT» — м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100В.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СТУДІЯ СВІТЛА DILIGHT» офіційний сайт: https://dilight.com.ua/
Відгуки про компанію «СТУДІЯ СВІТЛА DILIGHT». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах