ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТА ІСТОРІЇ АПТЕЧНОЇ СПРАВИ М. ЛЬВОВА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79044, м. Львів, вул. Горбачевського, 15
Керівник
Дзедзик Роман Андрійович
Код ЄДРПОУ38142337
Дата реєстрації09.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТА ІСТОРІЇ АПТЕЧНОЇ СПРАВИ М. ЛЬВОВА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТА ІСТОРІЇ АПТЕЧНОЇ СПРАВИ М. ЛЬВОВА, ТОВ» присвоєно код 38142337.

Керівником підприємства «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТА ІСТОРІЇ АПТЕЧНОЇ СПРАВИ М. ЛЬВОВА, ТОВ» є Дзедзик Роман Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТА ІСТОРІЇ АПТЕЧНОЇ СПРАВИ М. ЛЬВОВА, ТОВ» — м. Львів, вул. Горбачевського, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ТА ІСТОРІЇ АПТЕЧНОЇ СПРАВИ М. ЛЬВОВА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах