СКІФАГРОЛЮКС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01054, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21, оф. 312
Телефони
Керівник
Беганська Лілія Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ38142866
Дата реєстрації19.07.2012
Дата оновлення01.08.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СКІФАГРОЛЮКС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СКІФАГРОЛЮКС, ТОВ» присвоєно код 38142866.

Керівником підприємства «СКІФАГРОЛЮКС, ТОВ» є Беганська Лілія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СКІФАГРОЛЮКС, ТОВ» — м. Київ, вул. Ярославів Вал, 21, оф. 312.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СКІФАГРОЛЮКС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах