ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ПОДІЛЬСЬКА НИВА - Т.М"

Контакти

Юридична адреса
31200, Хмельницька обл., Волочиський р-н, м. Волочиськ, вул. Незалежності, 3, корпус 8
Телефони
Керівник
Ярчук Тетяна Миколаївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ38143131
Дата реєстрації14.07.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ПОДІЛЬСЬКА НИВА - Т.М”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ПОДІЛЬСЬКА НИВА - Т.М"» присвоєно код 38143131.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ПОДІЛЬСЬКА НИВА - Т.М"» є Ярчук Тетяна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ПОДІЛЬСЬКА НИВА - Т.М"» — Хмельницька обл., Волочиський р-н, м. Волочиськ, вул. Незалежності, 3, корпус 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”ПОДІЛЬСЬКА НИВА - Т.М”»
Поділіться інформацією в соцмережах