СИСТЕМ ЕКШН ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
87507, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Грецька, 212а
Телефони
Керівник
Джола Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ38145631
Дата реєстрації20.11.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СИСТЕМ ЕКШН ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИСТЕМ ЕКШН ГРУП, ТОВ» присвоєно код 38145631.

Керівником підприємства «СИСТЕМ ЕКШН ГРУП, ТОВ» є Джола Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИСТЕМ ЕКШН ГРУП, ТОВ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Грецька, 212а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СИСТЕМ ЕКШН ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах