АНТАХКАРАНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69118, м. Запоріжжя, просп. 40-річчя Перемоги, 31
Телефони
Керівник
Данилевський Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ38145689
Дата реєстрації03.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АНТАХКАРАНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АНТАХКАРАНА, ТОВ» присвоєно код 38145689.

Керівником підприємства «АНТАХКАРАНА, ТОВ» є Данилевський Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АНТАХКАРАНА, ТОВ» — м. Запоріжжя, просп. 40-річчя Перемоги, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АНТАХКАРАНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах