ДАЛІ ТІМБЕР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01004, м. Київ, вул. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, б. 17, офіс 16, КІМНАТА 6
Керівник
Даліоглу Фират
Код ЄДРПОУ38149086
Дата реєстрації04.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДАЛІ ТІМБЕР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАЛІ ТІМБЕР, ТОВ» присвоєно код 38149086.

Керівником підприємства «ДАЛІ ТІМБЕР, ТОВ» є Даліоглу Фират, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАЛІ ТІМБЕР, ТОВ» — м. Київ, вул. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, б. 17, офіс 16, КІМНАТА 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАЛІ ТІМБЕР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах