НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ГІДРОРЕСУРС, ПП

Контакти

Юридична адреса
01010, м. Київ, вул. Іванова А., 10, к. 5
Телефони
Керівник
Труханова Юлія Володимирівна
Код ЄДРПОУ38151137
Дата реєстрації18.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ГІДРОРЕСУРС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ГІДРОРЕСУРС, ПП» присвоєно код 38151137.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ГІДРОРЕСУРС, ПП» є Труханова Юлія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ГІДРОРЕСУРС, ПП» — м. Київ, вул. Іванова А., 10, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ГІДРОРЕСУРС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах