КИОСКСЕРВИС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65085, Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., вул. ПУТЬОВА, б. 20-А
Телефони
Керівник
Коперсако Олександр Михайлович
Код ЄДРПОУ38154007
Дата реєстрації16.03.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КИОСКСЕРВИС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИОСКСЕРВИС, ТОВ» присвоєно код 38154007.

Керівником підприємства «КИОСКСЕРВИС, ТОВ» є Коперсако Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИОСКСЕРВИС, ТОВ» — Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., вул. ПУТЬОВА, б. 20-А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КИОСКСЕРВИС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах