ГРЕЙДИС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65026, Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., вул. ПРИМОРСЬКА, б. 11/13А
Керівник
Гусейнов Руслан Сулейманович
Код ЄДРПОУ38155676
Дата реєстрації06.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРЕЙДИС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРЕЙДИС, ТОВ» присвоєно код 38155676.

Керівником підприємства «ГРЕЙДИС, ТОВ» є Гусейнов Руслан Сулейманович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРЕЙДИС, ТОВ» — Одеська обл., м. Одеса, Приморський р-н., вул. ПРИМОРСЬКА, б. 11/13А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРЕЙДИС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах