СЕРВО-ПАК +, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61120, м. Харків, просп. 50-річчя ВЛКСМ, 51, к. 60
Телефони
Керівник
Корецький Валерій Анатолійович
Код ЄДРПОУ38157893
Дата реєстрації08.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕРВО-ПАК +, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕРВО-ПАК +, ТОВ» присвоєно код 38157893.

Керівником підприємства «СЕРВО-ПАК +, ТОВ» є Корецький Валерій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕРВО-ПАК +, ТОВ» — м. Харків, просп. 50-річчя ВЛКСМ, 51, к. 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕРВО-ПАК +, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах