КОНСАЛТИНГОВА ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61013, м. Харків, вул. Шевченка, 133
Керівник
Кириченко Юлія Владиславівна
Код ЄДРПОУ38160652
Дата реєстрації28.03.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОНСАЛТИНГОВА ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНСАЛТИНГОВА ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 38160652.

Керівником підприємства «КОНСАЛТИНГОВА ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Кириченко Юлія Владиславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНСАЛТИНГОВА ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Харків, вул. Шевченка, 133.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНСАЛТИНГОВА ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах