ВІТО-АГРОЕКО-2, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
18002, м. Черкаси, бул. Шевченка, 150
Телефони
Керівник
Крамар Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ38161674
Дата реєстрації20.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІТО-АГРОЕКО-2, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІТО-АГРОЕКО-2, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ПП» присвоєно код 38161674.

Керівником підприємства «ВІТО-АГРОЕКО-2, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ПП» є Крамар Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІТО-АГРОЕКО-2, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ПП» — м. Черкаси, бул. Шевченка, 150.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІТО-АГРОЕКО-2, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах