ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ М. НОВОГРОДІВКА, ГО

Контакти

Юридична адреса
85483, Донецька обл., м. Новогродівка, вул. Центральна, 19
Телефони
Керівник
Суслов Ігор Леонідович
Код ЄДРПОУ38163708
Дата реєстрації01.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ М. НОВОГРОДІВКА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ М. НОВОГРОДІВКА, ГО» присвоєно код 38163708.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ М. НОВОГРОДІВКА, ГО» є Суслов Ігор Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ М. НОВОГРОДІВКА, ГО» — Донецька обл., м. Новогродівка, вул. Центральна, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ М. НОВОГРОДІВКА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах