НЕО КОНСУЛ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
26300, Кіровоградська обл., Гайворонський р-н, м. Гайворон, вул. Заводська, 6а, к. 1
Керівник
Томашевський Олег Іванович
Код ЄДРПОУ38164591
Дата реєстрації03.04.2012
Дата оновлення14.04.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НЕО КОНСУЛ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕО КОНСУЛ, ТОВ» присвоєно код 38164591.

Керівником підприємства «НЕО КОНСУЛ, ТОВ» є Томашевський Олег Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕО КОНСУЛ, ТОВ» — Кіровоградська обл., Гайворонський р-н, м. Гайворон, вул. Заводська, 6а, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕО КОНСУЛ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах