КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ"

Контакти

Юридична адреса
25004, м. Кропивницький, вул. Родімцева, 100, к. 21
Керівник
Горбунов Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ38164654
Дата реєстрації06.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АСОЦІАЦІЯ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ"» присвоєно код 38164654.

Керівником підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ"» є Горбунов Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ"» — м. Кропивницький, вул. Родімцева, 100, к. 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АСОЦІАЦІЯ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах