ЖУКОВА, 19, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Гордійчука, 19
Телефони
Керівник
Коритнік Олена Володимирівна
Код ЄДРПОУ38166410
Дата реєстрації15.08.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖУКОВА, 19, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖУКОВА, 19, ОСББ» присвоєно код 38166410.

Керівником підприємства «ЖУКОВА, 19, ОСББ» є Коритнік Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖУКОВА, 19, ОСББ» — Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Гордійчука, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖУКОВА, 19, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах