ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ "ГУЛЯЙПОЛЕ"

Контакти

Юридична адреса
70200, Запорізька обл., Гуляйпільський р-н, м. Гуляйполе, вул. 9-го Січня, 17
Керівник
Долженко Олексій Андрійович
Код ЄДРПОУ38168182
Дата реєстрації11.07.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ”ГУЛЯЙПОЛЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ "ГУЛЯЙПОЛЕ"» присвоєно код 38168182.

Керівником підприємства «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ "ГУЛЯЙПОЛЕ"» є Долженко Олексій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ "ГУЛЯЙПОЛЕ"» — Запорізька обл., Гуляйпільський р-н, м. Гуляйполе, вул. 9-го Січня, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ”ГУЛЯЙПОЛЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах