ЕН БІ ДЖІ ЛОЄРС ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79032, м. Львів, вул. Вашингтона, 15, к. 16
Керівник
Бондарєв Олег Андріанович
Код ЄДРПОУ38172178
Дата реєстрації21.03.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕН БІ ДЖІ ЛОЄРС ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕН БІ ДЖІ ЛОЄРС ГРУП, ТОВ» присвоєно код 38172178.

Керівником підприємства «ЕН БІ ДЖІ ЛОЄРС ГРУП, ТОВ» є Бондарєв Олег Андріанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕН БІ ДЖІ ЛОЄРС ГРУП, ТОВ» — м. Львів, вул. Вашингтона, 15, к. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕН БІ ДЖІ ЛОЄРС ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах