МЕТЕЛИК, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
81332, Львівська обл., Мостиський р-н, с. Гостинцеве, вул. Механізаторів, 4
Телефони
Керівник
Береза Марія Йосифівна
Код ЄДРПОУ38177967
Дата реєстрації20.07.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЕТЕЛИК, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕТЕЛИК, ОСББ» присвоєно код 38177967.

Керівником підприємства «МЕТЕЛИК, ОСББ» є Береза Марія Йосифівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕТЕЛИК, ОСББ» — Львівська обл., Мостиський р-н, с. Гостинцеве, вул. Механізаторів, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕТЕЛИК, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах