МАЙСТЕР, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
75832, Херсонська обл., Каланчацький р-н, с. Бабенківка Перша, вул. Перекопська, 19
Керівник
Загородний Сергій Васильович
Код ЄДРПОУ38178117
Дата реєстрації17.10.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАЙСТЕР, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЙСТЕР, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 38178117.

Керівником підприємства «МАЙСТЕР, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Загородний Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЙСТЕР, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — Херсонська обл., Каланчацький р-н, с. Бабенківка Перша, вул. Перекопська, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЙСТЕР, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах