ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ

Контакти

Юридична адреса
17583, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт. Ладан, вул. Миру, 100а
Телефони
Керівник
Авер’янов Олег В’ячеславович
Код ЄДРПОУ38179613
Дата реєстрації24.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ» присвоєно код 38179613.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ» є Авер’янов Олег В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ» — Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт. Ладан, вул. Миру, 100а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ЧЕРНІГІВЩИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах