МРІЯ-ЗАХІД-АПК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
35840, Рівненська обл., Острозький р-н, с. Хорів, вул. 1-го Травня, 38
Телефони
Керівник
Потеряхін Павло Іванович
Код ЄДРПОУ38180922
Дата реєстрації25.03.2013
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МРІЯ-ЗАХІД-АПК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МРІЯ-ЗАХІД-АПК, ТОВ» присвоєно код 38180922.

Керівником підприємства «МРІЯ-ЗАХІД-АПК, ТОВ» є Потеряхін Павло Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МРІЯ-ЗАХІД-АПК, ТОВ» — Рівненська обл., Острозький р-н, с. Хорів, вул. 1-го Травня, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МРІЯ-ЗАХІД-АПК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах