КРОКУС-В, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
71635, Запорізька обл., Василівський р-н, с. Балки, вул. Щорса, 137
Керівник
Самойленко Дмитро Володимирович
Код ЄДРПОУ38180959
Дата реєстрації20.03.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРОКУС-В, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРОКУС-В, ТОВ» присвоєно код 38180959.

Керівником підприємства «КРОКУС-В, ТОВ» є Самойленко Дмитро Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРОКУС-В, ТОВ» — Запорізька обл., Василівський р-н, с. Балки, вул. Щорса, 137.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРОКУС-В, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах