ТЕХНОТРЕЙД-К, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08325, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Шкільна, 17
Телефони
Керівник
Попов Ігор Аркадійович
Код ЄДРПОУ38182474
Дата реєстрації31.05.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХНОТРЕЙД-К, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХНОТРЕЙД-К, ТОВ» присвоєно код 38182474.

Керівником підприємства «ТЕХНОТРЕЙД-К, ТОВ» є Попов Ігор Аркадійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХНОТРЕЙД-К, ТОВ» — Київська обл., Бориспільський р-н, с. Щасливе, вул. Шкільна, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНОТРЕЙД-К, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах