ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БАЛТСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНОЇ ВЕТМЕДИЦИНИ

Контакти

Юридична адреса
66101, Одеська обл., м. Балта, вул. 50 років Жовтня, 111
Керівник
Чернишков Олег Валерійович
Код ЄДРПОУ38184623
Дата реєстрації06.04.2000
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БАЛТСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНОЇ ВЕТМЕДИЦИНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БАЛТСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНОЇ ВЕТМЕДИЦИНИ» присвоєно код 38184623.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БАЛТСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНОЇ ВЕТМЕДИЦИНИ» є Чернишков Олег Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БАЛТСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНОЇ ВЕТМЕДИЦИНИ» — Одеська обл., м. Балта, вул. 50 років Жовтня, 111.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ БАЛТСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНОЇ ВЕТМЕДИЦИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах