НЕЗАЛЕЖНОСТІ 68-В, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
48500, Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Незалежності, 68в
Телефони
Керівник
Гальтюк Ігор Теодозійович
Код ЄДРПОУ38192393
Дата реєстрації01.08.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НЕЗАЛЕЖНОСТІ 68-В, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕЗАЛЕЖНОСТІ 68-В, ОСББ» присвоєно код 38192393.

Керівником підприємства «НЕЗАЛЕЖНОСТІ 68-В, ОСББ» є Гальтюк Ігор Теодозійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕЗАЛЕЖНОСТІ 68-В, ОСББ» — Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Незалежності, 68в.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕЗАЛЕЖНОСТІ 68-В, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах