АВІС-ФАРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54001, Миколаївська обл., м. Миколаїв, Центральний р-н., вул. АДМІРАЛЬСЬКА, б. 32/7
Телефони
Керівник
Петрук Олександр Петрович
Бухгалтер
Васильченко Ірина Вікторівна
Кількість співробітників204 чел.
Код ЄДРПОУ38199357
Дата реєстрації22.05.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВІС-ФАРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВІС-ФАРМА, ТОВ» присвоєно код 38199357.

Керівником підприємства «АВІС-ФАРМА, ТОВ» є Петрук Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВІС-ФАРМА, ТОВ» — Миколаївська обл., м. Миколаїв, Центральний р-н., вул. АДМІРАЛЬСЬКА, б. 32/7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВІС-ФАРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах