ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖ РИБАКА"

Контакти

Юридична адреса
49112, м. Дніпро, вул. Волкова, 1
Керівник
Порушко Роман Володимирович
Код ЄДРПОУ38200325
Дата реєстрації18.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖ РИБАКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖ РИБАКА"» присвоєно код 38200325.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖ РИБАКА"» є Порушко Роман Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "ГАРАЖ РИБАКА"» — м. Дніпро, вул. Волкова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ”ГАРАЖ РИБАКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах