БАСКЕТБОЛЬНИЙ КЛУБ ГРАД, ГО

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Молодогвардійська, 6б, оф. 205
Керівник
Мацукевич Юрій Володимирович
Код ЄДРПОУ38200538
Дата реєстрації23.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАСКЕТБОЛЬНИЙ КЛУБ ГРАД, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАСКЕТБОЛЬНИЙ КЛУБ ГРАД, ГО» присвоєно код 38200538.

Керівником підприємства «БАСКЕТБОЛЬНИЙ КЛУБ ГРАД, ГО» є Мацукевич Юрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАСКЕТБОЛЬНИЙ КЛУБ ГРАД, ГО» — м. Дніпро, вул. Молодогвардійська, 6б, оф. 205.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАСКЕТБОЛЬНИЙ КЛУБ ГРАД, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах