УКМБ ТА ЕВРОПА, ТОРГОВИЙ ДОМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 12
Керівник
Петренко Яна Віталіївна
Код ЄДРПОУ38204102
Дата реєстрації18.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКМБ ТА ЕВРОПА, ТОРГОВИЙ ДОМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКМБ ТА ЕВРОПА, ТОРГОВИЙ ДОМ, ТОВ» присвоєно код 38204102.

Керівником підприємства «УКМБ ТА ЕВРОПА, ТОРГОВИЙ ДОМ, ТОВ» є Петренко Яна Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКМБ ТА ЕВРОПА, ТОРГОВИЙ ДОМ, ТОВ» — м. Київ, вул. Мельникова, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКМБ ТА ЕВРОПА, ТОРГОВИЙ ДОМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах