САН-ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. ПИМОНЕНКА МИКОЛИ, б. 13, корпус 1, офіс 1Е/1
Телефони
Керівник
Сусленський Петро Олександрович
Бухгалтер
Кучеренко Ніна Олександрівна
Код ЄДРПОУ38204670
Дата реєстрації12.06.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «САН-ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САН-ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ» присвоєно код 38204670.

Керівником підприємства «САН-ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ» є Сусленський Петро Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САН-ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ» — м. Київ, вул. ПИМОНЕНКА МИКОЛИ, б. 13, корпус 1, офіс 1Е/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САН-ДЕВЕЛОПМЕНТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах