ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ "АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ПРАВОВИЙ БЕРЕГ"

Контакти

Юридична адреса
03164, м. Київ, вул. Бучанська, 58
Телефони
Керівник
Гоголь Олександр Костянтинович
Код ЄДРПОУ38204932
Дата реєстрації12.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ ”АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ПРАВОВИЙ БЕРЕГ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ "АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ПРАВОВИЙ БЕРЕГ"» присвоєно код 38204932.

Керівником підприємства «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ "АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ПРАВОВИЙ БЕРЕГ"» є Гоголь Олександр Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ "АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ПРАВОВИЙ БЕРЕГ"» — м. Київ, вул. Бучанська, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ ”АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ПРАВОВИЙ БЕРЕГ”»
Поділіться інформацією в соцмережах