ШЛЯХ СПАСІННЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
03148, м. Київ, вул. Корольова, 2
Телефони
Керівник
Дудченко Андрій Володимирович
Код ЄДРПОУ38205365
Дата реєстрації28.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ШЛЯХ СПАСІННЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШЛЯХ СПАСІННЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 38205365.

Керівником підприємства «ШЛЯХ СПАСІННЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Дудченко Андрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШЛЯХ СПАСІННЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — м. Київ, вул. Корольова, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШЛЯХ СПАСІННЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах