ЛІГАЛ ЛАЙН, АДВОКАТСЬКА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
03680, м. Київ, вул. Сім’ї Сосніних, 3, оф. 527
Керівник
Липовой Ігор Володимирович
Код ЄДРПОУ38205983
Дата реєстрації30.05.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІГАЛ ЛАЙН, АДВОКАТСЬКА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІГАЛ ЛАЙН, АДВОКАТСЬКА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 38205983.

Керівником підприємства «ЛІГАЛ ЛАЙН, АДВОКАТСЬКА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Липовой Ігор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІГАЛ ЛАЙН, АДВОКАТСЬКА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — м. Київ, вул. Сім’ї Сосніних, 3, оф. 527.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІГАЛ ЛАЙН, АДВОКАТСЬКА ФІРМА, АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах