ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ГАЗОПРОВОДІВ "ГАЗРЕГІОНБУД"

Контакти

Юридична адреса
09800, Київська обл., Тетіївський р-н, м. Тетіїв, вул. Київська, 27
Телефони
Керівник
Сотник Ігор Олександрович
Код ЄДРПОУ38207818
Дата реєстрації03.08.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ГАЗОПРОВОДІВ ”ГАЗРЕГІОНБУД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ГАЗОПРОВОДІВ "ГАЗРЕГІОНБУД"» присвоєно код 38207818.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ГАЗОПРОВОДІВ "ГАЗРЕГІОНБУД"» є Сотник Ігор Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ГАЗОПРОВОДІВ "ГАЗРЕГІОНБУД"» — Київська обл., Тетіївський р-н, м. Тетіїв, вул. Київська, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ГАЗОПРОВОДІВ ”ГАЗРЕГІОНБУД”»
Поділіться інформацією в соцмережах