ГОЛДЕН ГЕЙТ ЛО КОМПАНІ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
25018, м. Кропивницький, пров. Гайдамацький, 14
Телефони
Керівник
Сотір Антон Русланович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ38211824
Дата реєстрації12.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГОЛДЕН ГЕЙТ ЛО КОМПАНІ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОЛДЕН ГЕЙТ ЛО КОМПАНІ, ТОВ» присвоєно код 38211824.

Керівником підприємства «ГОЛДЕН ГЕЙТ ЛО КОМПАНІ, ТОВ» є Сотір Антон Русланович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОЛДЕН ГЕЙТ ЛО КОМПАНІ, ТОВ» — м. Кропивницький, пров. Гайдамацький, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОЛДЕН ГЕЙТ ЛО КОМПАНІ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах