УЮТНИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, просп. Хіміків, 44г
Телефони
Керівник
Кременчук Юрій Миколайович
Код ЄДРПОУ38213004
Дата реєстрації18.04.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УЮТНИЙ ДІМ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УЮТНИЙ ДІМ, ТОВ» присвоєно код 38213004.

Керівником підприємства «УЮТНИЙ ДІМ, ТОВ» є Кременчук Юрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УЮТНИЙ ДІМ, ТОВ» — Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, просп. Хіміків, 44г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УЮТНИЙ ДІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах