ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ОЧЕРЕТЯНСЬКІЙ"

Контакти

Юридична адреса
12014, Житомирська обл., Пулинський р-н, с. Ясна Поляна, вул. Леніна, 67
Керівник
Сергієнко Іван Васильович
Код ЄДРПОУ38215373
Дата реєстрації07.07.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ОЧЕРЕТЯНСЬКІЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ОЧЕРЕТЯНСЬКІЙ"» присвоєно код 38215373.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ОЧЕРЕТЯНСЬКІЙ"» є Сергієнко Іван Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ОЧЕРЕТЯНСЬКІЙ"» — Житомирська обл., Пулинський р-н, с. Ясна Поляна, вул. Леніна, 67.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ОЧЕРЕТЯНСЬКІЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах