ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ "ФЕДЕРАЦІЯ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ"

Контакти

Юридична адреса
03039, м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, 10, к. 112
Керівник
Полунєєв Юрій Володимирович
Код ЄДРПОУ38218840
Дата реєстрації05.07.2012
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ”ФЕДЕРАЦІЯ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ "ФЕДЕРАЦІЯ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ"» присвоєно код 38218840.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ "ФЕДЕРАЦІЯ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ"» є Полунєєв Юрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ "ФЕДЕРАЦІЯ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ"» — м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, 10, к. 112.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА СПІЛКА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ”ФЕДЕРАЦІЯ СПОЖИВАЧІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ”»
Поділіться інформацією в соцмережах